Návštěva knihovny

03.05.2018 11:18

S dětmi jsme absolvovali další knihovnickou lekci, kterou pro nás měla perfektně připravenou paní ředitelka Jana Šimková.

Po návratu do školy děti zkusily o návštěvě knihovny napsat krátkou zprávičku. Jak se jim to podařilo, můžete posoudit níže:

 

Ema, Verča, Tonda B.

Ve čtvrtek 3.5. byli žáci 3. B v úpické knihovně. Byli tam proto, aby se seznámili s knihami vhodnými pro jejich věk. Všem se to moc líbilo. Dozvěděli se o poučných knihách.

 

Lucka M., Léňa, Káťa V.

Ve čtvrtek 3.5. byla 3. B v městské knihovně. Byla tam paní knihovnice, která nám doporučila nějaké knihy. Léňa a Káťa si půjčily knihy s názvem Legenda o pistolnici Murphyové, Případ pro tebe a Klub tygrů. Byli jsme tam, abychom se naučili, k čemu slouží čtení. Dozvěděli jsme se mnoho o zajímavých knihách.

 

Katka L. , Domča, Lucka Z.

3. B šla do úpické knihovny, aby se seznámila s více knížkami. Všem se to moc líbilo. Dozvěděli jsme se, že se máme ke knížkám chovat hezky.

 

Kuba, Honza, Tonda V.

Byli jsme v knihovně a tam nám paní knihovnice ukazovala knížky. Pak jsme si vybrali knihy a četli je a prohlíželi. Někteří si je půjčili. Líbilo se nám to. A pak jsme šli do školy.

 

Šimon, Matěj Kosťa, Leoš

Třetí B byla v úpické knihovně. Aby se něco přiučili. Hodnocení: Dětem se to moc líbilo. Dozvěděli jsme se, že čtení knih je lepší, než jsme si mysleli. Paní knihovnice byla velmi hodná a řekla nám mnoho zajímavého o knížkách.

Fotografie.